نکات مهم در خرید دستمال کاغذی

نکات مهم در خرید دستمال کاغذی

دستمال کاغذی از جمله محصولات پرکاربردی می باشد که به دلیل قیمت ارزان آن در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد . این کاربرد فراوان آن باعث تولید دستمال کاغذی در انواع مختلف می باشد . رعایت بهداشت با دستمال کاغذی به دلیل ارزان بودن و یکبار مصرف بودن راحتتر می باشد . به همین دلیل استقبال از این محصول روز به روز بیشتر می باشد . این محصول در منازل ، رستوران ها ، فرودگاهها ، اماکن بهداشتی عمومی و … استفاده می شود . از آنجائیکه هدف عمده این محصول برای مصرف کننده ها رعایت بهداشت فردی می باشد باید در خرید دستمال کاغذی دقت داشت .

خرید دستمال کاغذی

خرید دستمال کاغذی

نکاتی که باید در خرید دستمال کاغذی به آن توجه داشت

  1. در صورتی که برای خشک کردن ناحیه تناسلی از دستمال رولی استفاده می کنید در خرید آن دقت کنید. از خرید دستمال های رولی فله ای که به قیمت پایین عرضه می شود خودداری کنید . دستمال های طرح دار و معطر برای این منظور استفاده نکنید. زیرا در صورت غیر استاندارد بودن خود باعث ایجاد بیماری های عفونی می شود.
  2. دستمال کاغذی باید استاندارد باشد یعنی تعداد و اندازه و ابعادی که در روی جعبه دستمال کاغذی قید شده با محتوای آن مطابقت داشته باشد .
  3. قیمت بالا نشان دهنده استاندارد بودن دستمال کاغذی نیست بلکه باید دارای جنس مرغوبی باشد .
  4. در هنگام خرید دستمال کاغذی به رنگ آن توجه کنید در صورتی که تیره باشد یا دارای لکه باشد نامرغوب بوده و استاندارد نیست .
  5. در هنگام خرید به بوی دستمال توجه کنید در صورتی که بوی نامطبوعی داشته باشد نامرغوب می باشد .

عوارض استفاده از دستمال کاغذی نامرغوب

  1. ایجاد مشکلات پوستی
  2. آلرژی
  3. بیماری عفونی در دستگاه ادراری
  4. عفونت سینوس ها ( پرز داخل دستمال کاغذی نامرغوب وارد مجاری تنفسی شده و به تدریج باعث انسداد مسیر هوا و در نهایت عفونت سینوس ها می شود. )
  5. آبریزش بینی

برای سفارش دستمال کاغذی و محصولات تکلان پاک روی ادامه مطلب کلیک کنید .

.

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

هجده + نه =