نمایندگی دستمال کاغذی

نمایندگی دستمال کاغذی

دستمال کاغذی امروزه از پرکاربردترین مصارف روزانه افراد در دنیا می باشد . مهم ترین مصرف آن برای بهداشت فردی می باشد که به بهداشت عمومی جامعه کمک فراوانی می کند. دستمال کاغذی دارای مصارف دیگر در اماکن عمومی شامل رستوران ها ، سرویس های بهداشتی ، فرودگاهها و .. می شود. استفاده زیاد افراد از این محصول باعث تنوع در بسته بندی، شکل و مخزن دستمال کاغذی شده است .

مخزن دستمال کاغذی

مخزن دستمال کاغذی

انواع مخزن دستمال کاغذی

مخزن دستمال سفره

شرکت تکلان پاک در ارائه مخازن دستمال سفره دارای تنوع  است. مخازن استیل در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مخازن دارای حجم مناسبی برای جایگیری دستمال های سفره بوده و به دلیل جنس استیل آینه ایی دارای درخشندگی زیبایی می باشد و همچنین عمر این مخازن بالا می باشد. این شرکت مفتخر بوده در زمینه مخازن دستمال سفره با بسیاری از مجموعه رستوران های بزرگ و وزارت خانه ها همکاری کند. شما برای سفارش انواع مخازن دستمال سفره استیل می توانید با شرکت تکلان پاک تماس بگیرید .

مخزن دستمال رومیزی

مصرف تمامی دستمال ها به گونه ای باشد که مخازن در کنار آنها به کاربرده شود .مخازن باعث می شود دستمال ها از هر گونه آلودگی مانند گرد و غبار و رطوبت به دور باشند و همچنین مصرف به نحو بهتری مدیریت شود.

مخزن های رومیزی همان طور که از اسمشان پیداست جهت قرار گیری دستمال های کاغذی تکلان پاک درون آنها تولید و عرضه می شود. در واقع این شرکت سعی دارد در کنار تولید انواع دستمال کاغذی، مخازن متناسب به آنها را برای استفاده بهینه ارائه دهد.

این مخازن در رستوران ها و دیگر مراکز استفاده می شود و شما می توانید طرح و یا لوگوی دلخواه خود را بر روی این مخازن چاپ کنید.سایز این مخازن   20.5*20  می باشد.

مخزن دستمال بهداشتی T1

یکی از مشکلاتی که در سرویس های بهداشتی وجود دارد استفاده از دستمال ها به شکلی نامناسب است.می بینیم که در سرویس های بهداشتی عمومی دستمال ها به صورت رولی قرار گرفته و به صورت غیر کنترل شده و غیر بهداشتی مصرف می شوند و یا اینکه به هدر می روند. همچنین این دستمال ها با قرار گرقتن در محیط باز در معرض آلودگی خواهند بود و نه تنها به رعایت مسائل بهداشتی کمکی نخواهند کرد بلکه باعث انتقال باکتری به بدن خواهند شد.

شرکت تکلان پاک برای جلوگیری از این امر در کنار تولید دستمال کاغذی دلسی برای حل این معضل مخازنی مخصوص تولید می کند.

از ویژگی های این مخازن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- این مخازن در داخل سرویس های بهداشتی به راحتی نصب شده و دستمال های کاغذی دلسی در داخل آنها قرار می گیرند

2- این مخازن به آسانی قابل شارژ هستند

3- خرید دستمال های کاغذی را در مراکز بزرگ کنترل کرده و باعث کاهش هزینه ها خواهد شد .

3- خرید دستمال های کاغذی را در مراکز بزرگ کنترل کرده و باعث کاهش هزینه ها خواهد شد .

برای کسب اطلاع از مخزن دستمال کاغذی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

با تشکر مدیریت سایت شرکت تکلان پاک تولید دستمال کاغذی  و مخازن دستمال کاغذی

  • تهران – خیابان دماوند – خیابان اتحاد
    جنب بانک تجارت – پلاک 19 – زنگ سوم
  • تلفن : 77354269 021
    ایمیل:     info@taklanpak.com

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

2 × 2 =