مخزن دستمال بهداشتی تکلان پاک

 

مخزن دستمال بهداشتی  تکلان پاک

شرکت تکلان پاک در تلاش است  تا بتواند  روش استفاده از دستمال های کاغذی را به گونه ای تغییر بدهد که مصرف دستمال ها برای خریداران و مصرف کنندگان آسان و به صرفه باشد.در این مقاله مخزن دستمال بهداشتی  تکلان پاک را توضیح خواهیم داد.
مجموعه تکلان پاک با تولید مخازن گوناگون دراندازه متفاوت بسیاری از مشکلاتی که در مصرف دستمال کاغذی به وجود آمده است را از بین برده است.
مهمترین مشکلی که مدیران با آن برخورد می کنند عدم کنترل مصرف است.از آنجا که مراکز دولتی و خصوصی ماهانه هزینه بالایی برای دستمال کاغذی صرف می کنند،مدیریت مصرف بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.
مجاورت دستمال ها در محیط غیر بهداشتی و مرطوب سرویس ها،استفاده از مخازن ایزوله تکلان پاک را ضروری می سازد.
از مزیت های دیگر این مخزن ها وجود قفل جهت کنترل استفاده دستمال ها می باشد.

مزایای مخزن دستمال های حوله ایی  :

صرفه جویی در هزینه  مصرف دستمال ها تا 50%
عدم تماس دست با کل دستمال های مخزن
قابلیت شارژآسان دستمال در دستگاه و استفاده تا آخرین برگ
قابل استفاده در مکان های عمومی
دارای نشانگر و قفل محافظ

سایز های مخازن دستمال های تکلان پاک

مخزنH3  در سایز 19*25

مخزنH1  در سایز 25*34


مخزن دستمال حوله ای سری H1 در سایز 25*34


مخزن دستمال حوله ای سری H3  در سایز 19*25

مخزن دستمال کاغذی استیل شرکت تکلان پاک

شرکت تکلان پاک در کنار تولید مخزن های مختلف دستمال کاغذی،مخازن استیل را نیز ارائه می دهد.این مخازن استیل دارای ظاهری زیبا می باشند. مخازن استیل دارای بدنه از جنس استیل آینه ایی بوده و به همین علت از درخشندگی و شفافیت چشم نوازی برخوردار هستند.چون تمامی بدنه این مخازن استیل آینه ایی می باشد جلوه بی نهایت زیبایی را به محیط استفاده شده و مخزن دستمال کاغذی می دهد.همچنین در محیط هایی که تمامی سرویس ها از جنس استیل می باشد مخزن استیل می تواند برای هماهنگی با دیگر وسایل استفاده شود.این گونه از مخازن به دلیل جنس استیل دارای عمر طولانی هستند.
مخازن دستمال کاغذی استیل دارای پیچ و رول پلاک های مقاومی هستند که به وسیله آنها می توان مخزن را به دیوار نصب کرد.

 

مخزن بزرگ دستمال حوله ای سری استیل

 

مخزن کوچک دستمال حوله ای سری استیل

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

3 × 2 =