دستمال کاغذی و خشک کن برقی

دستمال کاغذی و خشک کن برقی

استفاده از دستمال کاغذی روز به روز بیشتر شده و نیاز به استفاده از آن در اماکن مختلف ایجاد شده است. تنوع در مصرف دستمال کاغذی باعث شده تا روشی جایگزین برای آن در نظر گرفته شود . یکی از این موارد استفاده از دستگاه برقی خشک کن می باشد. با استفاده از این دستگاه فرد می تواند دستهای خود را بعد از اجابت مزاج خشک کند. این دستگاه معمولا در اماکن عمومی مانند رستوران و فرودگاهها بیشتر استفاده می شود. در ادامه به بررسی مزایا و معایب استفاده از این دستگاه به جای دستمال کاغذی می پردازیم.

مقایسه دستگاه خشک کن برقی و دستمال کاغذی

طبق تحقیقاتی که توسط پژوهشگران دانشگاه معتبر دنیا بر روی افرادی که از دستمال کاغذی و دستگاه خشک کن برقی استفاده می کنند نتایج جالبی را مطرح می کند. این نتایج به شرح ذیل می باشد:

 1. استفاده از دستمال کاغذی نه تنها دستها را به طور کامل خشک می کند باعث از بین رفتن آلودگیهای موجود در دستها می شود که از ورود انواع باکتری و میکروب به بدن پیشگیری می کند. در مورد افرادی که از خشک کن برقی استفاده می کنند نه تنها زمان زیادی بیشتری برای خشک کردن دستها می برد بلکه به دلیل عدم استفاده درست از دستگاه به طور کامل خشک نمی کند.
 2. امکان ماندن آلودگیها در دستها وجود دارد . این در حالی است که بر اساس علمی محیط مرطوب فضای مناسبی برای رشد باکتری و میکروب فراهم می کند. به همین جهت خشک کردن به اندازه شستن دستها مهم می باشد .
 3. زمانی که برای خشک کردن دستها با دستمال کاغذی درنظر گرفته شده حداکثر 15 ثانیه می باشد که در این مدت 99 درصد دستها کاملا خشک می شود. در حالیکه این عمل از طریق خشک کن برقی 45 ثانیه به طول می انجامد. این موضوع برای کسانی که زمان برایشان دارای اهمیت است مهم می باشد .
 4. استفاده از دستمال کاغذی با حرکت فیزیکی که فرد برای خشک کردن به کار می برد باعث از بین رفتن آلودگی ها می شود در صورتی که خشک کن برقی در اماکن عمومی با ایجاد هوای گرم فضای مناسبی برای آلودگی ایجاد می کنند.
 5. مخزن دستمال کاغذی به عنوان محافظی در برابر آلودگی هایی که در اثر تماس سایرین با دستمال کاغذی دارند می باشد در صورتی که خشک کن برقی این مزیت را ندارد.

با تشکر مدیریت سایت شرکت تکلان پاک تولید دستمال کاغذی  و مخازن دستمال کاغذی

 • تهران – خیابان دماوند – خیابان اتحاد
  جنب بانک تجارت – پلاک 19 – زنگ سوم
 • تلفن : 77354269 021
  ایمیل:     info@taklanpak.com

 

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

10 − نه =