دستمال مرطوب

دستمال مرطوب

یکی از محصولات شرکتهای دستمال کاغذی ، دستمال مرطوب می باشد . این دستمال دارای میزان کمی آب استریل شده می باشد که برای مرطوب نگه داشتن آن می باشد . این دستمال در بسته بندی استاندارد با برندهای مختلف در بازار وجود دارد . از آنجائیکه این دستمال برای پاک کردن صورت مخصوصا برای بانوان( پاک کردن مواد آرایشی )  استفاده می شود ،  در صورت غیر استاندارد بودن نه تنها به پوست آسیب می زند بلکه ممکن است باعث بروز حساسیت در فرد شود. در ادامه به طور مفصل درباره شناخت دستمال مرطوب مرغوب صحبت خواهیم کرد.

دستمال مرطوب

دستمال مرطوب

مزایای دستمال مرطوب

 1. قابل دسترس و راحت می باشد .
 2. به دلیل داشتن رطوبت در دستمال از خشکی پوست جلوگیری می شود.
 3. نیاز به شستن صورت با مواد شوینده ( برای پاک کردن مواد آرایشی )نمی باشد .
 4. از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد .
 5. نیاز به استفاده از آب و در نتیجه کمک به صرفه جویی در مصرف آن

ویژگی دستمال مرطوب مرغوب

دستمال مرطوب از ترکیب آب و مواد نگهدارنده شامل فنوکسی اتانول تشکیل شده است  که خاصیت ضد میکروبی دارد و مانع از ورود و رشد باکتری ها می شود. قبل از خرید دستمال به مواد نگهدارنده تشکیل دهنده آن دقت کنید برخی از مواد تشکیل دهنده دستمال مرطوب ، سلولز و پلی استر می باشد . از دستمال هایی که دارای درصد زیادی از سلولز می باشد استفاده کنید. پلی استر مواد شیمیایی می باشد که میزان زیادی دی اکسید کربن تولید می کند که برای مجیط زیست مضر می باشد . دقت کنیئ میزان فنوکسی اتانول موجود در دستمال بیش از حد نباشد زیرا طبق بررسی های انجام شده این ماده برای کبد و سیستم عصبی و گوارشی مضر می باشد .

محدودیت در استفاده از دستمال مرطوب

به دلیل اینکه مواد نگهدارنده شیمیایی در دستمال مرطوب استفاده می شود حدالمقدور به کودکان و زنان باردار توصیه نمی شود. زیرا پوست کودکان حساس بوده و در برابر هر گونه مواد شیمیایی واکنش نشان می دهد.

برای کسب اطلاع از مخزن دستمال کاغذی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

با تشکر مدیریت سایت شرکت تکلان پاک تولید دستمال کاغذی  و مخزن دستمال کاغذی

 • تهران – خیابان دماوند – خیابان اتحاد
  جنب بانک تجارت – پلاک 19 – زنگ سوم
 • تلفن : 77354269 021
  ایمیل:     info@taklanpak.com

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

10 − 1 =