دستمال مرطوب برای نوزاد

دستمال مرطوب برای نوزاد

پوست به عنوان بخش مهمی از بدن می باشد که نقش محافظتی دارد . به همین دلیل بهداشت پوست از بدو تولد دارای اهمیت می باشد . این مسئله بخصوص در نوزادان و کودکان بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد . به همین جهت FDA امریکا ( سازمان غذا و دارو ) بخشی از محصولات خود را به بهداشت محافظت از پوست کودکان اختصاص داده است. بخش اعظمی از این محصولات شامل دستمال مرطوب برای نوزادان می باشد که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم.

علل استفاده از دستمال مرطوب برای نوزاد

  • در کودکان پایین تر از 3 سال استفاده از پوشک زیاد می باشد که به دلیل تماس با پوست باعث مشکلاتی نظیر خارش ، سوزش و عفونتهای پوستی می شود. به همین جهت توصیه می شود از دستمال مرطوب برای جلوگیری از خشک شدن پوست کودک استفاده کرد.
  • میزان حساسیت پوست نوزاد 5 برابر پوست بزرگسالان می باشد به همین جهت پوست نازکتری دارند . در صورتی که به بهداشت آن بی توجهی شود می تواند باعث بروز امراض پوستی ، عفونی یا قارچی در نوزادان و کودکان شود. حتی استفاده از آب شهری به تنهایی برای شستشوی پوست ممکن است باعث خشکی و حساسیت آن شود . زیرا دارای کلر می باشد و پوست کودک به آن حساس است .
  • از آنجائیکه شستشوی پوست دست و صورت یا سایر اعضای کودک با آب در همه جا امکان پذیر نمی باشد به همین جهت دستمال مرطوب برای نوزادان در همه جا قابل دسترس می باشد .
  • دستمال مرطوب حاوی مواد آنتی باکتریال و ضد عفونی می باشد که پوست را از آلودگی ها پاک می کند همچنین این دستمال دارای مواد مغذی می باشد که نوعی مکمل مفید برای پوست به شمار می رود.

مشخصات دستمال مرطوب کودک لوسین

  • استفاده از نوعی فرمالیسیون که مستقیما از کشور امریکا وارد می شود در تولید این دستمال
  • دارای مواد مغذی مانند ویتامین E، آلوئه ورا می باشد .
  • از عصاره های گیاهی مانند عصاره بابونه، کالندولا، کاملیا، و کامومیل استفاده می شود که حساسیتی برای پوست ایجاد نمی کند و دارای خاصیت ضد خارش و ضد میکروبی می باشند .
  • در تولید این دستمال از هیچ نوع مواد شیمیایی مانند پارابن استفاده نشده است .

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

5 × سه =