دستمال سفره تکلان

دستمال سفره تکلان پاک

دستمال سفره تکلان پاک قابلیت استفاده در رستوران ها، فست فود ها ، ،هتل ها،منازل و … را دارد.امکان طراحی بر روی دستمال می تواند تبلیغ موثری برای جلب مشتریان شما باشد.شرکت تکلان پاک با ارائه انواع دستمال های سفره می تواند نیا ز شما را در این امر برطرف سازد . شما می توانید بر روی دستمال سفره تکلان پاک لوگوی دلخواه خود را داشته باشید و طرح چاپی پیشنهادی خود را به شرکت ارائه کنید. شرکت تکلان پاک دستمال سفره سفارشی شما را به تعداد مورد نیازتان در کمتر سه روز تحویل خواهد  داد.
دستمال های سفره و دستمال های رستورانی تکلان پاک در سایز 30×30 تولید می شود.این شرکت مفتخر بوده است که با بسیاری از رستوران ها و اداره ها و شرکت ها در قسمت های سلف سرویس خدمات مختلفی را  ارائه دهد.معمولا در سلف سرویس های ادارجات با سفارش دستمال های کاغذی از مخازن مخصوص نیز استقبال می شود زیرا مخزن های مخصوص تکلان پاک با قرارگیری و نصب راحت مصرف دستمال را بهینه می کند.که این امر باعث می شود در هر بار استفاده فقط یک عدد از این دستمال مورد استفاده قرار گیرد.مصرف کمتر دستمال ها کاهش هزینه های شما را به دنبال خواهد داشت.

انواع دستمال سفره تکلان پاک

دستمال های سقره تکلان پاک در 90برگ و دولا به صورت چاپی و ساده تولید می شوند .

دستمال های 200برگ تک لا

دستمال سفره دو لایه چاپ دار

دستمال سفره دولا چاپ دار
در خرید و سفارش  دستمال سفره برای مصرف مشخص خود باید به نکات زیر دقت داشته باشید:
شما باید تعداد لایه و تعداد دستمال را برای تولید کننده مشخص کنید.
تا ریخ تولید دستمال کاغذی باید برای شما واضح باشد.
با توجه به اینکه دستمال سفره از حساسیت بالایی برخوردار است.باید  کیفیت بالایی داشته  و تمام نکات بهداشتی درطی ساخت آن رعایت شده باشد شماره پروانه ساخت از وزارت بهداشت باید حتما برای شما مشخص شده باشد.
شما می توانید طرح انتخابی خود را به شرکت تولید کننده ارائه دهید و هیچ محدودیتی در این امر نیست.

شرکت تکلان پاک آماده انجام سفارشات دستمال سفره متناسب با رنگ سازمانی و برند شما می باشد.

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

15 + هفده =