خرید دستمال کاغذی از نمایندگی

خرید دستمال کاغذی از نمایندگی

در هنگام خرید دستمال کاغذی به ویژگی هایی اعم از نرمی و لطافت ، دارای دوام به طوری که با یک عطسه پاره نشود ، دقت می کنیم . توجه به این ویژگی ها با توجه به مصارف آن متفاوت می باشد . مثلا ویژگی لطافت و نرمی را در دستمال های کاغذی رومیزی یا توجیبی لحاظ می کنیم و در باره دستمال های رولی به ضخامت آن توجه می کنیم. تعداد برگ هایی که در این نوع دستمال استفاده می شود در ضخامت و مقاومت آن موثر می باشد .

انواع دستمال کاغذی

خرید دستمال کاغذی از نمایندگی  با توجه به مصارف خانگی و عمومی دارای تنوع می باشد :

  • دستمال کاغذی رولی برای استفاده در توالت
  • دستمال کاغذی رومیزی برای استفاده عمومی( رستوران ها ) و شخصی
  • دستمال حوله ای یکبار مصرف برای مصارف شخصی
  • دستمال مرطوب برای پاک کردن لوازم آرایش

ارزانترین دستمال کاغذی

از آنجائیکه مصرف دستمال کاغذی به صورت روزانه می باشد افراد باید بخشی از هزینه های خود را باید به آن اختصاص دهند. به همین دلیل به دنبال ارزانترین دستمال کاغذی هستند . باید توجه داشت که دستمال کاغذی هایی به صورت فله ای و با قیمت بسیار پایین در بازار عرضه می شود که افراد را به خریدن آنها تشویق می کند ، از دستمال های مصرف شده بازیافت می شود و دارای مواد شیمیایی خطرناکی می باشد که نه تنها به بهداشت فردی کمک نمی کند بلکه زمینه ای برای ورود باکتری و میکروب را به بدن فراهم می کند. به همین جهت برای خرید این محصول به نمایندگی دستمال کاغذی مراجعه کنید زیرا از لحاظ کیفیت و بهداشت استاندارد می باشد .برای سفارش دستمال کاغذی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

نمایندگی دستمال کاغذی

در ایران برندهای معتبر برای فروش دستمال کاغذی هستند که خود تولید کننده این محصول هستند . برای اینکه بدانید دستمال کاغذی از شرکت معتبری است به جعبه آن دقت کنید.

  • تعداد برگهای قید شده در روی جعبه با محتوای داخل آن مطابقت داشته باشد .
  • آدرس کارخانه و شماره تلفن محل فروش در روی جعبه قبد شده باشد .
  • دارای بارکد خرید کالا باشد .

برای اطلاع از نمایندگی دستمال کاغذی روی ادامه مطلب کلیک کنید.

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

شانزده − شش =