انواع مخزن دستمال کاغذی

انواع مخزن دستمال کاغذی

تنوع دستمال کاغذی در دنیای امروز نیاز به مخرن دستمال کاغذی را ایجاد کرده است . این مخازن برای این می باشد که استفاده از دستمال کاغذی راحتتر باشد و در وقت افراد صرفه جویی شود. در دادمه به بررسی انواع این مخازن و فواید آنها می پردازیم.

مخزن دستمال کاغذی

مخزن دستمال کاغذی

انوع مخزن دستمال کاغذی

 1. مخزن دستمال حوله ای

در مخرن های دستمال کاغذی معمول فرد فرد در هنگام استفاده از دستمال برای خشک کردن دستها سایر قسمتهای آنها را خیس می شود .این کار  نه تنها باعث انتقال آلودگی به سایر قسمتهای دستمال می شود دیگر برای خشک کردن دستها مناسب نمی باشد . مخزن دستمال حوله ای تکلان پاک جایگزین مخزن دستمال رولی شده است که از جمله مزایای آن اینست که اثر رطوبت دست خیس فردی که از دستمال استفاده می کند به سایر قسمتهای ان نفوذ نمی کند. همچنین این مخازن دارای لبه های تیزی می باشد که در طی زمان کند نمی شود و به راحتی دستمال از جای خود جدا می شود. با این کار از مصرف زیاد دستمال کاغذی جلوگیری شده و در هزینه ان صرفه جویی به عمل می آید .  استفاده از این مخزن همچنین به رعایت بهداشت فردی نیز کمک می کند .

 1. مخزن دستمال کاغذی N1

این نوع مخزن دارای ظرفیت بالای 200 برگ بوده و امکان خروج دستمال کاغذی را به صورت تک تک دارد . همچنین امکان قفل مخزن برای عدم دسترسی همه به آن وجود دارد . طراحی این مخزن به گونه ای است که علاوه بر اینکه دارای ابعادی متناسب می باشد دارای زیبایی خاصی می باشد . از مزایای این مخزن دستمال کاغذی اینست که از دستمال در مقابل رطوبت، گرد و غبار ، باکتری در فضای آلوده ای مانند توالت محافظت می کند. این موضوع بخصوص در اماکن عمومی دارای اهمیت می باشد.

 1. مخزن دستمال کاغذی اتوماتیک

در این گونه مخزن دستمال کاغذی سنسوری دارد که به حرکت دست حساس بوده و زمانی که دست را در مقابل آن قرار می دهید یک برگ دستمال کاغذی از آن خارج می شود.

مزایای دستمال کاغذی اتوماتیک

 1. صرفه جویی در مصرف دستمال کاغذی
 2. رعایت بهداشت فردی
 3. حفاظت از دستمال در برابر انواع آلودگی ها
 4. قابلیت مصرف در توالت های عمومی

با تشکر مدیریت سایت شرکت تکلان پاک تولید دستمال کاغذی  و مخازن دستمال کاغذی

 • تهران – خیابان دماوند – خیابان اتحاد
  جنب بانک تجارت – پلاک 19 – زنگ سوم
 • تلفن : 77354269 021
  ایمیل:     info@taklanpak.com

 

درباره نویسنده

دستمال کاغذی | شرکت تکلان پاک
شرکت تکلان پاک ، از سال تاسیس 1383 ، افتخار دارد در زمینه تولید انواع دستمال حوله ای و دستمال کاغذی و همچنین ارائه مخازن کاربردی و دکوراتیو جهت سرویس های بهداشتی با برند تکلان پاک با شماره ثبت 229737 خود را به بازار ایران معرفی مینماید. شرکت تکلان پاک دارای پروانه نشان استاندارد از اداره کل استاندارد و تحقیقات ، پروانه سیب سلامت از سازمان غذا و دارو ، پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و ... میباشد

پاسخ

پنج × سه =